Księgarnia internetowa z podręcznikami – która najlepsza?

book-1291164_640

W dobie Internetu zdecydowałam się na rezygnację z tradycyjnych kanałów sprzedaży i postanowiłam przerzucić się na sklepy internetowe. Przyznam się uczciwie, że na początku nie byłam do tego pomysłu zbytnio przekonana, jednak z czasem zmieniłam zdanie. Wszystko zmieniło się w chwili, kiedy odkryłam jak wiele mogę na tym zaoszczędzić jednocześnie czerpiąc dodatkowe korzyści, takie jak czas i dostawa bezpośrednio do domu.

Po przejrzeniu wielu naprawdę ciekawych ofert najlepiej zapamiętałam stronę taniaksiazka.pl. Dlaczego?

Konkurencyjne ceny

Nie ukrywam, że po przefiltrowaniu dostępnych opcji za pomocą porównywarek cenowych oraz osobistego przejrzenia kilku proponowanych przez Google stron, doszłam do wniosku że tam właśnie najbardziej opłaca się kupować. Nie dość, że ceny ogólnie są nieco niższe od przeciętnych proponowanych na rynku, to jeszcze akurat na podręczniki są liczne przeceny i promocje. Widać, że edukacja dzieci i młodzieży jest dla nich ważniejsza od zysku.

Wchodząc na stronę główną od razu można wejść w zakładkę Książki do 9zł, gdzie czasami można trafić na szkolne lektury, np. Anaruk, chłopiec z Grenlandii czy Mały Książę.

Duży wybór

Znalazłam tam wszystko, czego potrzebowałam. Są zarówno podręczniki, jak ćwiczenia. Nie brakuje też innych pomocy naukowych, takich jak atlasy czy repetytoria. Przy okazji można też zamówić sobie potrzebne na nowy rok artykuły biurowe, takie jak np. zeszyt.

Doskonała obsługa

Firma funkcjonuje na rynku już od ponad 10 lat, a co za tym idzie: dobrze zna swoich klientów. Przez ten czas strona została tak udoskonalona, aby móc w łatwy i intuicyjny sposób składać zamówienia i za nie płacić. Natomiast na stronie głównej mamy wiele podpowiedzi i informacji o aktualnych promocjach. Na stronie istnieje również system, dzięki któremu możemy wybrać tylko interesującą nas kategorię – jedną z takich są właśnie Podręczniki oraz Artykuły papiernicze, gadżety.

Taniaksiazka.pl okazuje się więc dobrym wyborem pod wieloma względami. Nie dość, że oszczędzamy czas i pieniądze, to na dodatek czeka nas tam miła i bezproblemowa obsługa. Zawsze znajdziemy tam też to, czego akurat potrzebujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>